Про бренд

Компанія Elcashmere заснована у 2016 році та є офіційно зареєстрованою маркою в Україні. Ідея щодо виробництва одягу з кашеміру на італійській фабриці була реалізованою і створений перший online—магазин El.cashmere boutique. 

Створення бренду було повністю засноване на принципах роботи наших італійських партнерів. Наші партнери - виробники реалізують свою продукцію в країнах Європи: Італія, Австрія, Німеччина, Англія, з 2019 року Франція, а так само в США і Канаді. Продажі здійснюються тільки online, адже це дозволяє економити на великих витратах, пов'язаних з відкриттям та подальшим функціонуванням бутиків і дозволяє надати доступну ціну  споживачу.


Вже з самого початку, плануючи виробляти одяг з кашеміру, ми обрали саме італійські фабрики. Багатовікові традиції, якість кашемірової пряжі, досвід у виробництві одягу з кашеміру - це і є всім відоме Made in Italy.


Продукція для бренду Elcashmere виробляється на декількох фабриках  в різних регіонах Італії.
Тоскана - регіон з найбільшою кількістю партнерських трикотажних фабрик. Тут виробляється основна частина моделей з 100% кашеміру та міксу кашеміру з мериносом.
Лігурія, провінція Генуя - регіон, в якому сконцентровано виробництво аксесуарів
П’ємонт, знаменита провінція Бієлла-  вікові традиції цього регіону у виробництві тканин і панчішно - шкарпетковіх виробів
Умбрія - регіон з сильними трикотажними традіціямі, партнерське виробництво зосереджено в провінції Перуджа.
Апулія - ​​регіон з великим реміснічім досвідом, який дуже добре виражений в провінційному районі Барлетта. Тут зосереджене виробництво аксесуарів для немовлят


У виробництві одягу ми використовуємо кашемір відомих італійських брендів Filati Biagioli Modesto, Loro Piana, Cariaggi, Linsieme Filati. Весь виробничий процес здійснюється відповідно до норм європейської якості та екологічності продукції.