Гарантія якості

Кашемір – це делікатний, комфортний, коштовний матеріал, який потребує дбайливого ставлення та правильного догляду.  Лише при дбайливих умовах експлуатації, прання, сушки, прасування та зберігання виробів з 100 % кашеміру ваша інвестиція буде виправдана на роки. 
З основними правилами догляду за кашеміром ви можете ознайомитись в розділі сайту Догляд за нашими виробами.  Однією з особливостей кашемірової пряжі вважається те, що невеличкі затяжки швидко можуть перетворитись на дірки, а через механічне тертя з іншими предметами утворюються катишки.  Тому важливо не допускати механічного тертя одягу з кашеміру з ременями сумок, автомобільними ременями, грубими браслетами, а також не одягати кашеміровий светр під натуральну дублянку. 
Нажаль, не кожен покупець уважно ставиться до такого делікатного матеріалу, як кашемір. Культура експлуатації та дбайливого догляду до натуральних матеріалів у нас,   найчастіше відсутня.  Бувають випадки, коли полінувавшись випрати светр руками його кидають в пральну машину та включають звичайний режим прання. Навіть правши делікатну річ руками ні в якому разі не можна її піднімати мокрою у воді, а тим більше викручувати, оскільки річ витягнеться та втратить свою форму. 
 
Але як діяти, якщо ви побачили спущену петлю чи невеличку дірочку на коштовному светрі?  Для таких випадків відповідальний виробник завжди комплектує свої вироби міні-мотком з нитками оригінального кольору. Ви легко впораєтесь з проблемою самостійно,  підібравши спущену петлю голкою. 
 
Значущим фактом є і те, що італійські фабрики, в тому числі і фабрика в Тоскані, з якою співпрацює El.cashmere з 2016 року, використовує кашемір преміальних брендів Filati Biagioli Modesto,  Loro Piana. Виробник повністю несе відповідальність за якість кашеміру Made in Italy!
 
El.cashmere підтримує концепцію високої якості продукції, яка виробляється в Італії. Ми турбуємось про наших клієнтів та якість обслуговування.  Своїм покупцям ми радимо дотримуватись правил догляду, прання, зберігання речей з кашеміру  Адже ці прості правила дозволять вам насолоджуватись теплом та ніжністю улюблених светрів, шаликів, суконь та уникнути розчарувань від результату неправильної експлуатації коштовної речі.