297729404691933
top of page
3dd91ef692d604d9bd025b8276c247ce.jpg

Індивідуальні замовлення

У цьому розділі ми познайомимо вас з послугою "Індивідуальне замовлення"

 

Якщо вам сподобався виріб, але в інтернет-магазині відсутній ваш розмір, або вам подобається  інший колір кашеміру, ви можете зробити замовлення на індивідуальне виготовлення.

Замовити можна будь-яку модель з сайту, яка виготовляється на фабриці Італії.

 

Вироби фабрики Монголії не виготовляються індивідуально!

Як зробити замовлення

01

В карточці кожної моделі у розділі Size є примітка "Хочу змовити цю модель" та поле в якому ви можете залишити свої побажання щодо розміру та кольору кашеміру, а також надіслати свої запитання та побажання щодо обраної моделі.

03

Після підтвердження технологом всіх деталей (наявність кольору пряжі, можливість нестандартного виготовлення..) ми надсилаємо вам чек-лист з описом замовлення, попередніми строками виготовлення та ціною виробу.

05

Отримавши попередню оплату ми відправляємо ваше замовлення на фабрику. Строки виготовлення становлять 3-4 тижні. На кожному етапі виготовлення ви будете проінформовані в особистому кабінеті, або у нашому чаті. Ви отримаєте повідомлення на етапах: готовності виробу, доставки та отримання замовлення в Києві.

02

Оберіть опцію "Хочу замовити цю модель" та у віконці напишіть побажання щодо виготовлення. Отримавши повідомлення з вашим замовленням, ми детально їх вивчаємо та надсилаємо на фабрику для підтвердження виготовлення моделі за вашим побажанням.

04

Ознайомившись з чек-листом ви підтверджуєте замовлення письмово та сплачуєте попередню оплату в розмірі  не менше ніж 50% від ціни виробу.

06

Після отримання замовлення з фабрики  ми надсилаємо вам повідомлення та рахунок на оплату решти 50%. Після отримання оплати виріб буде надіслано вам за вказаною адресою.

Завдяки прямим угодам з італійськими партнерами-виробниками та використанню кашемірової пряжі першокласних прядильних фабрик, ElCashmere подбає про ваш запит, виготовивши якісний одяг на замовлення за приємними цінами.

Наші вироби, виготовлені виключно в Італії, від прядіння до виробництва, виробляються в регіоні Тоскани з використанням висококваліфікованого персоналу.

 

Для створення нашої колекції ми вибираємо провідні компанії з виробництва натуральної пряжі, наприклад, чистого кашеміру:

  • BIAGIOLI MODESTO (ТОСКАНА). Більше століття займається виробництвом якісної кардованої пряжі для створення вишуканого трикотажу.

 

  • LORO PIANA (П'ЄМОНТ).Провідна компанія в галузі тонкої пряжі, ще більш відома своєю колекцією одягу та аксесуарів.

  • Cardiff cashmere - cім'я підприємців , які завжди вірили в кашемір як найвищий вираз якості та престижу в панорамі текстильного виробництва.

20.08_edited.jpg
bottom of page