297729404691933
top of page

Відпарювання чи прасування?


Відпарювання та прасування одягу є ефективними способами боротьби зі складками, але чи є вони безпечними для всіх видів текстилю.

Прасування

Основним недоліком праски є те, що вона під власною вагою притискає волокна тканини роблячи її пласкою. При неправильному виборі температурного режиму найдорожчі речі псуються. Такі делікатні тканини, як кашемір, втрачають свій зовнішній вигляд, одяг перестає бути таким ніжним та розпушеним на вигляд. Також, при прасуванні часто лишаються руді плями від води на одязі.

Відпарювання

Відпарювання є альтернативою прасуванню, оскільки гарячий пар піднімає ворсинки текстильного волокна, а не притискає їх, що дозволяє відновлювати тканині свою природню форму та функції.

Відпарювання також є великою альтернативою для розгладжування складок таких ніжних тканин, як шовк, а також одягу, який не можна прасувати через його фактуру та форму - це драпування, плісирування або бісерні чи інші предмети декору на одязі. Кашемірові светри, в’язані об’ємним візерунком в кілька шарів кашеміру з шовком, з використанням паєток чи люрексу, як у бренду Brunello Cucinelli, або светри ручної роботи також вимагають делікатного способу догляду.

Щойно випраний кашеміровий светр може бути трохи безформним але, за допомогою відпарювача, ви легко і без ризику поверне улюбленому кашеміровому светру первинну форму та вигляд.

Відпарювання слугує декільком цілям, оскільки гаряча пара не лише розгладжує ваш одяг від складок, але й бореться з неприємними запахами та бактеріями. Користуючись відпарювачем вам не потрібно прати одяг часто, а це, безумовно, продовжить строк служби вашого одягу.


Видалення запахів

Всупереч поширеній думці прання – це не єдиний спосіб позбавлення неприємних запахів з одягу. Більшість запахів можна зменшити або навіть видалити завдяки простому провітрюванню текстилю на ніч. Пропарювання – ще один дієвий спосіб, оскільки гаряча пара вбиває бактерії. Після провітрювання чи пропарювання одягу ви можете скористатись текстильним спреєм і ваш одяг знову стане свіжим.


Відпарювання - це проста і більш щадна альтернатива прасуванню, яка значно економить ваш час. Якщо відпарювати одяг, а не прати його, він прослужить набагато довше. Відпарювач освіжає одяг, зменшує складки, усуває запахи та вбиває бактерії. Відпарювання також більш екологічне, тому що вам не потрібно прати одяг, який потрібно лише освіжити.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page