297729404691933
top of page

Щастя бути вдома - нова колекція Elcashmere.


Цей рік змінив все навколо нас, змінив нас самих, змінились і наші цінності. Хочеться лише одного: бути вдома, рідних обіймів та спокою. Багатьох з нас війна змусила їхати до інших країн світу, починати життя з початку, забути про комфорт та затишок, про тепло рідного дому. Ще у березні, тікаючи з окупованого містечка на Чернігівщині аж до Канади, мені здавалось, що все скінчилось: моя улюблена справа, якою я займаюсь вже 6 років, мої клієнти, мій дім - все це потрібно забути. Але доля розпорядилась інакше. Саме ви, мої клієнти, підтримали мене. Саме ви, замовляючи з березня теплі речі повернули мене в Україну та завдяки вам я продовжила працювати. Не концентруючись на проблемах економічного характеру, на падінні курсу національної валюти, проблем з логістикою, що призвело до значного здорожчання і кашеміру, я щаслива представити нову колекцію осінь 2022, якій дала назву "Щастя бути вдома".

Нова колекція светрів — об'ємні, товсті светри, які в'язані в 4 або 6 шарів кашемірової нитки для найхолодніших днів. Перші моделі вже представлені на сайті та у шоурумі Tviy Prostir. Теплі кашемірові костюми стали невіддільною частиною нашого життя. Цього сезону до знайомих та вже улюблених безшовних прямих штанів ми додали таку ж ніжну, в'язану без швів худі. Трохи згодом модель буде представлена в кольорі Cammello, а також ви зможете обрати джогери замість прямих штанів.


Колекція з кашеміру Loro Piana наразі знаходиться у виробництві й буде представлена у жовтні. Кольори колекції : Cream (білий кремовий), Grano (пшеничний), Vaniglia dorata (золотиста ваніль). Моделі з кашеміру Loro Piana будуть такі ж елегантні та витончені — це вільні джемпери з V-подібним вирізом горловини, спідниця midi та водолазка для створення затишного образу.

Базова колекція залишається незмінною. Водолазки, класичні джемпери в базових кольорах завжди доступні до замовлення. Цього сезону кількість розмірів та кольорів у наявності буде обмеженою. Але ви завжди можете замовити виготовлення будь-якої моделі светра, чи костюму, які представлені на нашому сайті. Базові кольори кашеміру Biagioli Modesto завжди є у наявності та ви зможете обрати будь-який з цих кольорів. Строки виготовлення від двох до трьох тижнів плюс тиждень доставлення в Україну. І найголовнішою подією цього важкого року є відкриття простору для Elcashmere у самому центрі Києва в шоурумі Tviy Prostir. Я запрошую вас відвідати шоурум, насолодитись прекрасним видом з тераси шоуруму, приміряти наші новинки або ж обрати подарунок для найдорожчих вам людей.Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page