297729404691933
top of page

Чому ми вперше робимо розпродаж всіх колекцій кашеміру.розпродаж кашеміру
Elcashmere

Вперше, з початку діяльності нашого бренду, ми вирішили зробити великий розпродаж всіх колекцій одягу з кашеміру. Зазвичай, наші клієнти знають, що ми не робимо знижок та розпродажів, адже не накопичуємо залишки, підтримуючи політику відповідального споживання.


Оскільки ми працюємо з базовими моделями та не знаходимось у гонитві за трендами, наш модельний ряд повторюється, а отже, немає сенсу у проведенні розпродажів. Знижка – це виключно маркетинговий інструмент. Ми не хочемо асоціюватися у клієнта з такими емоціями, як розчарування від покупки. Нам би хотілося, щоб ви отримували задоволення від справжнього бажання носити саме наш бренд.


Цього року ми вирішили змінити концепцію роботи бренду. Ми залишаємось працювати з базою, зменшимо асортимент, відмовимось від індивідуального виконання замовлень, збільшимо кількість кольорів, забезпечимо наявність всіх розмірів, додамо нові напрямки діяльності - це трикотажна лінійка Streetline, яку ми вже запустили та дизайнерський архітектурний одяг з кашеміру. Саме через зміну концепції ми знімаємо з виробництва певну кількість моделей та пропонуємо на них знижки.


Плануємо випуск цікавих дропів в обмеженій кількості, а також готуємо колаборацію з дизайнером одягу, яка носитиме сучасний автентичний стиль. У цій співпраці будуть представлені готові рішення у поєднанні з кашеміром.


Цінова політика бренду Elcashmere завжди була лояльною, але ми не можемо тримати ціни на рівні минулих років. Нові надходження очікуємо за новими, значно вищими цінами.


А поки що пропонуємо вам скористатися знижками та придбати якісні речі зі 100% кашеміру, які будуть актуальними кожного сезону.


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page