Догляд за нашими виробами


Увага! Основними причинами деформації одягу  з натуральної пряжі є неправильне прання та неправильна сушка.
Ручне прання:                                                                    
1.Підготуйте все необхідне: рідкий засіб для прання виробів з кашеміру та шерсті, гребінець для видалення катишків та мису для прання.  
2.Наповніть миску чистою водою. Температура води повинна бути не більше 30 градусів, або взагалі прохолодною. Додайте рідкий засіб для прання та прослідіть, щоб він добре розчинився у воді. 
Порада: обирайте слаболужні миючі засоби для прання виробів з шерсті, шовку, кашеміру , тонкої  та делікатної білизни! Як альтернативу можна використовувати дитячий шампунь. Не використовуйте ополіскувачі та пом’якшувальні засоби. 
3.Занурте одяг у миску з водою та обережно перевертайте його. Рухи ваших рук повинні бути обережними, схожими на стискання губки.  Якщо на одязі є пляма, спочатку потрібно її обробити холодною водою, потім протерти пральним засобом. Не тріть та не викручуйте одяг з кашеміру - це призведе до грубого пошкодження волокон пряжі. 
                                     
4. Прополощіть одяг у чистій, холодній  воді, щоб видалити мильний розчин. Не викручуйте та не піднімайте одяг у воді. Якщо пральний засіб повністю не видалився, повторіть полоскання ще раз, щоб вода стала повністю прозорою. 
5. Обережними рухами стискайте одяг, щоб з нього зійшла зайва вода, потім покладіть його у великий махровий рушник та прокручуючи, обережно на нього натискайте. Це прискорить процес сушки вашого одягу. 
6. Покладіть одяг на рівну поверхню (стіл, підлога) для сушіння. Переверніть одяг декілька разів, щоб він гарно висох з обох боків. Не сушіть одяг з кашеміру на батареї!  
      
                                       

Машинне прання 
Не зважаючи на загальноприйняту думку щодо негативного впливу машинного прання на речі з кашеміру та шерсті, хочемо запевнити вас, що дотримуючись простих правил,  ви зможете без шкоди випрати  свої улюблені речі з кашеміру чи шерсті. 
Більше того, маючи достатній досвід,  ми радимо делікатне машинне прання!
Декілька основних порад:   
1.Ми радимо захистити ваші речі з натуральної пряжі за допомогою мішечків для прання. Помістіть кожну річ в окремий мішечок. Для більшого захисту покладіть декілька рушників до пральної машини, щоб створити додатковий пом’якшувальний ефект. Також не додавайте до пральної машини інший одяг. І не забудьте, що речі з кашеміру та шерсті також фарбовані, тому не змішуйте світлі та яскраві або темні кольори разом!
2. Додайте рідкий пральний засіб для кашеміру та шерсті. Не використовуйте ополіскувачі та пом’ якшувальні засоби.
3. Зверніть увагу на температурний режим прання. Використовуйте тільки холодну воду як для прання так і для полоскання. Гаряча вода не лише зіпсує колір, а й пошкодить тонкі волокна кашеміру, що призведе до його усадки. 
4. Виберіть режим делікатного прання та переконайтесь, що ви обрали саме його. Це може бути режим для прання шерсті, шовку, делікатних тканин, або режим ручного прання. Також зверніть увагу на обороти під час віджиму, вони не повинні перевищувати позначки 600! 
5. Не сушіть кашемір в машині!
Ніколи не використовуйте  режим машинної сушки. Замісь цього просушіть ваші вироби на рівній поверхні звичайним способом. Не забудьте повертати виріб на іншу сторону для кращого просушування. 

Важливо: саме після прання волокна кашеміру розкриваються і він стає більш м’яким та ніжним на дотик