297729404691933
top of page
DSCF7323_edited.jpg

Elcashmere - природна простота в етично виготовленому одязі з високоякісних натуральних волокон.

Elcashmere - українсько-італійський бренд заснований у 2016 році, який спеціалізується на виробництві одягу з чистого кашеміру і міксу натуральних пряж на сімейній фабриці Італії, у Флоренції. Фабрика-партнер працює виключно з кашеміровою пряжею. Всі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині розроблені італійськими дизайнерами та вироблені італійськими майстрами. Ми напряму працюємо з такими виробниками пряжі, як Filati Biagioli Modesto, Loro Piana, Cardiff cashmere, Linsieme Filati, що гарантує вам найвищу якість кашеміру. 

Elcashmere -  одяг, який служить роками, розкіш у повсякденному житті.

Ми створюємо продумані та естетично бездоганні речі, які не втрачають актуальності з початком сезону. Наші речі - це  інвестиція в натуральні матеріали найвищої якості, які витримують час.

goat cashmere.jpg
PHILOSOPHY

 

 

Ми використовуємо лише найкращі натуральні волокна та найкращу майстерність, щоб створити вироби, які прослужать вам не один сезон!

І хоча ми прагнемо до високої якості, ми також зобов’язуємося дотримуватись етичності та екологічності, поважаючи та вшановуючи як природу, так і життя тих, хто робить внесок у кожну виготовлену річ. Саме через ці погляди ми працюємо з невеликими сімейними фабриками та постачальниками пряжі, які визнають цінність використаних дорогоцінних волокон і дотримуються виробничого циклу, який сам по собі є відновлюваним та екологічно чистим.

DSC08946_edited.jpg
bottom of page