297729404691933
 
DSC08467_edited.jpg

Elcashmere - природна простота в етично виготовленому одязі з високоякісних натуральних волокон.

Ми спеціалізуємося на виробництві продукції з чистого кашеміру і міксу  натуральних пряж на сімейній фабриці Італії, в регіоні Тоскани у Флоренції.

Всі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині розроблені італійськими дизайнерами та вироблені для бренду Elcashmere італійськими майстрами.

Ідея Elcashmere -  виробництво одягу, який наші клієнти можуть носити роками.

Ми створюємо продумані та естетично бездоганні речі, які не втрачають актуальності з початком сезону. Наші речі - це  інвестиція в натуральні матеріали найвищої якості та найкваліфікованіших робітників, які створюють одяг, що витримує час.

goat cashmere.jpg
PHILOSOPHY

 

 

Ми використовуємо лише найкращі натуральні волокна та найкращу майстерність, щоб створити вироби, які прослужать вам не один сезон!

І хоча ми прагнемо до високої якості, ми також зобов’язуємося дотримуватись етичності та екологічності, поважаючи та вшановуючи як природу, так і життя тих, хто робить внесок у кожну виготовлену річ. Саме через ці погляди ми працюємо з невеликими сімейними фабриками та постачальниками пряжі, які визнають цінність використаних дорогоцінних волокон і дотримуються виробничого циклу, який сам по собі є відновлюваним та екологічно чистим.

DSC08946_edited.jpg