297729404691933
top of page

Elcashmere - природна простота в етично виготовленому одязі з високоякісних натуральних волокон.

Elcashmere - українсько-італійський бренд заснований у 2016 році, який спеціалізується на виробництві одягу з чистого кашеміру і міксу натуральних пряж на сімейній фабриці Італії, у Флоренції. Фабрика-партнер працює виключно з кашеміровою пряжею. Наш бренд офіційно зареєстрований в Україні працює лише на територіі України для українського споживача. 

Ми прагнемо до високої якості та зобов’язуємося дотримуватись етичності й екологічності, поважаючи та вшановуючи як природу, так і здоров'я тих, хто робить внесок у кожну виготовлену річ. Саме через це ми напряму працюємо з найкращими виробниками пряжі: Filati Biagioli Modesto, Loro Piana, Cardiff cashmere, Linsieme Filati, щоб гарантувати вам найвищу якість кашеміру. 

Ми не накопичуємо залишків. Всі наші вироби виготовляються в обмеженій кількості та під замовлення клієнтів.  

PHILOSOPHY

goat.jpg

Ми використовуємо лише найкращі натуральні волокна та найкращу майстерність, щоб створити вироби, які прослужать вам не один сезон!

 

Elcashmere - це одяг найвищої якості, який є позачасовим, вишуканим і стриманим. Стиль нашого бренду - тиха розкіш. Він не про моду, а про ставлення до життя вцілому.

Наш одяг "не кричить, а шепоче" 

zerno-12.jpg
bottom of page