297729404691933
top of page
DSC08467_edited.jpg

Elcashmere - природна простота в етично виготовленому одязі з високоякісних натуральних волокон.

Ми спеціалізуємося на виробництві продукції з чистого кашеміру і міксу  натуральних пряж на сімейній фабриці Італії, в регіоні Тоскани у Флоренції.

Всі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині розроблені італійськими дизайнерами та вироблені для бренду Elcashmere італійськими майстрами.

Ідея Elcashmere -  виробництво одягу, який наші клієнти можуть носити роками.

Ми створюємо продумані та естетично бездоганні речі, які не втрачають актуальності з початком сезону. Наші речі - це  інвестиція в натуральні матеріали найвищої якості, які витримують час.

goat cashmere.jpg
PHILOSOPHY

 

 

Ми використовуємо лише найкращі натуральні волокна та найкращу майстерність, щоб створити вироби, які прослужать вам не один сезон!

І хоча ми прагнемо до високої якості, ми також зобов’язуємося дотримуватись етичності та екологічності, поважаючи та вшановуючи як природу, так і життя тих, хто робить внесок у кожну виготовлену річ. Саме через ці погляди ми працюємо з невеликими сімейними фабриками та постачальниками пряжі, які визнають цінність використаних дорогоцінних волокон і дотримуються виробничого циклу, який сам по собі є відновлюваним та екологічно чистим.

DSC08946_edited.jpg
bottom of page