297729404691933
top of page

Сплатити замовлення на нашому сайті можна за допомогою платіжних систем:

- Portmone

- Privat24

- післяплатою на відділенні НП 

- Готівкою у шоурумі  

Політика безпеки передачі реквізитів платіжної картки.

При оплаті наших послуг банківською карткою обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Дані платіжної картки передаються провайдерам платіжних сервісів лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються нами. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та інші) не надходять до нас, їхня обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта через наш сервіс. Під час роботи з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та Mastercard – Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів власника банківської картки. Технологія передачі даних, що застосовується, гарантує безпеку по операціях з банківськими картками шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL) та інших методів забезпечення безпеки.

 

 

Доставка замовлень по Києву

  • Самовивіз із нашого шоуруму м. Київ, вул. Заньковецької 5/2, 3 під'їзд, 2 поверх

  • Транспортна компанія "Нова пошта" до відділення (за рахунок покупця)

  • Адресна доставки кур'єром “Нової пошти” (за рахунок покупця)

 

Доставка замовлень по Україні 

Відправлення замовлень по Україні здійснюється щодня після 17:00 перевізником Нова Пошта, згідно з тарифами транспортної компанії.

Вартість доставки перевізником Нова пошта сплачує покупець, якщо сума замовлення не перевищує 5000,00 гривень. Постійним клієнтам, які отримали персональну карту клієнта доставка замовлень здійснюється за рахунок магазину.

                                             

  

Міжнародна доставка

Ми надсилаємо наші вироби до будь-якої точки світу за допомогою поштового сервісу Укрпошта. 

З тарифами та термінами доставки можна ознайомитись на офіційному сайті Укрпошти.

Міжнародна доставка оплачується покупцем. Якщо сума замовлення складає від 500 євро/доларів США доставку оплачує магазин Elcashmere.

Доставка у США та Канаду займає до 14 календарних днів, крім періоду різдвяних свят. 

Термінова доставка обговорюється індивідуально

bottom of page