297729404691933
top of page

ELcashmere clinic
сервіс ремонту кашемірових виробів

Які види ремонту ми пропонуємо:

1. Штопання дірок ( зачіпки, дірки від шкідників та ін.)

2. Відновлення протертих місць 

3. Відновлення швів

4. Вкорочення витягнутих рукавів, штанів

5. Кетлювання 

6. Нашивки на протерті лікті з натуральної шкіри ( патчі) 

7. Інші види послуг

ручні роботи з відновлення кашемірових виробів
ремонт виробів з кашеміру
чистка кашеміру

Як працює сервіс ремонту

Сервіс ремонту є платним для всіх клієнтів. Обов'язковий сервісний збір складає 300 гривень, в який входять наступні послуги: 

- отримання, огляд, доставка ваших речей в майстерню 

- підбір та надання пряжі для ремонту

- підбір варіантів ремонту за можливості вибору ( ручна чи машинна робота)

- отримання речей з майстерні та проведення чистки виробів (зняття ковтунців, обробка виробів паром)

- упаковка та відправка виробів замовнику

Як скористатися сервісом

1

Сервісний збір

Заповніть форму, яка знаходиться внизу цієї сторінки. Вкажіть, скільки предметів одягу ви нам надсилаєте. Існує початкова плата за обслуговування в розмірі 300 гривень за один виріб. 

2

Надіслати виріб на ремонт

Після оплати рахунку необхідно підготувати та надіслати виріб за допомогою Нової пошти (за власний рахунок). Звертаємо вашу увагу на те, що виріб повинен бути чистим, без запахів парфумів, поту та ін. Ми радимо покласти виріб у морозильну камеру на декілька годин, перед тим, як відправляти його нам. 

З вашим виробом працюють люди! 

3

Узгодити варіант ремонту

Всі види ремонту оцінює майстер. Ваші речі професійно перевірять на наявність пошкоджень. Після цього ви отримаєте кошторис витрат у вигляді рахунку-фактури, включаючи перелік виявлених дефектів.

4

Оплатити ремонт 

Після отримання рахунку ви маєте можливість прийняти послугу та оплатити рахунок. Якщо ви відмовляєтесь від оплати повідомте нам. Тоді Elcashmere поверне вам виріб.

Увага!

Вартість сервісного збору не повертається. Ця сума буде зарахована вам на депозит і ви зможете скористатися нею пізніше.

Замовити ремонт виробу

Дякуємо за звернення

DSCF8123.jpg

Часті запитання

01

Визначення ціни ремонту виробу

Команда Elcashmere Clinic ретельно перевіряє вашу заявку та визначає ціну ремонту на основі цін, зазначених у прайсі клініки.

Щойно наші майстри визначать суму, ви отримаєте безпечне посилання для оплати вашого замовлення. Після отримання платежу замовлення переходить до ремонту.

03

02

Що станеться, якщо я не згоден з ціною?

Ми розуміємо, що наші ціни не завжди можуть відповідати вашим очікуванням. У такому випадку ми хотіли б піти назустріч нашим клієнтам і поважати їх рішення. Якщо ви не згодні з визначеною ціною ремонту, ми з радістю надішлемо вам вашу улюблену річ назад.

Однак зауважте, що в цьому випадку сервісний збір за обробку замовлення в розмірі 300 гривень не повертається. Ця комісія покриває витрати на розгляд і обробку вашого замовлення, а також на безпечну доставку вашого товару назад. 

Наша мета — завжди пропонувати вам прозорі та чесні послуги. Якщо у вас виникли запитання або сумніви, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. 

Куди відправити посилку?

Будь ласка, надішліть нам свій предмет одягу разом із роздрукованим підтвердженням бронювання або номером бронювання на адресу:

 

місто Київ, Нова Пошта відділення 308

+38 068 468 77 82

ФОП Гигиняк О.В.

 

Послуги доставки оплачує клієнт.

Після того, як ваша посилка прибуде до Elcashmere Clinic, ви отримаєте від нас підтвердження електронною поштою.

04

Скільки чекати на ремонт?

Ремонт виконується повністю вручну, тобто процес може тривати до 7-14 днів. Приносимо вибачення за довший час обробки. Наша головна турбота полягає в тому, щоб кожен ремонт відповідав нашим високим стандартам якості. Ваше терпіння буде варте того, оскільки ми хочемо гарантувати, що ваш улюблений виріб повернеться до вас у найкращому стані.

Anna місто Київ

Доброго дня! Хочу висловити вам величезну подяку за ремонт светру, він зараз навіть гарніший ніж був, коли я його купувала
bottom of page