297729404691933
top of page

Повернення та обмін виробів

 

Для онлайн-замовлень у вас є 14 днів, починаючи з дати отримання замовлення, щоб повернути або обміняти виріб.  

 

Одяг повинен бути в ідеальному стані (не був у використанні, не піддавався пранню, з незайманими внутрішніми та зовнішніми етикетками, без ремонту, з відповідною квитанцією про покупку).  

 

Повернути/обміняти вироби можна за допомогою транспортної компанії «Нова пошта» або в нашому шоурумі за адресою: м. Київ, вул. Заньковецької 5/2, 3 під’їзд, 2 поверх

Вартість послуг Нової пошти, щодо повернення виробу, сплачує покупець!  

 

Повернення коштів

Повернення коштів здійснюється лише після отримання виробів та їх перевірки.

​Кошти будуть зараховані на вашу банківську картку, якою було здійснено платіж на нашому сайті або на зазначені Вами реквізити, якщо оплата здійснювалася післяоплатою у відділенні "Нова Пошта".

Термін повернення коштів від 1 до 3 банківських днів.

​Зверніть увагу, обміну та поверненню не підлягають:


- панчішно-шкарпеткові вироби;
- рукавички;

- майки бренду Numi.

Elcashmere залишає за собою право на відмову у поверненні після закінчення встановленого терміну, а також якщо вироби не перебувають у початковому стані та/або не дотримуються умов повернення.  

 

У разі виникнення сумнівів щодо якості повернутого виробу магазин  має право відправити його на фабрику до Італії, для встановлення факту псування ( комп'ютерна перевірка дефектів, що дозволяє визначити причини виникнення дірок та інших причин псування виробу). Після отримання протоколу перевірки буде прийнято рішення щодо повернення або відмови у поверненні грошових коштів.  

 

 

bottom of page