297729404691933
top of page

ELCASHMERE

ПОСІБНИК ПО ДОГЛЯДУ 

Протягом багатьох років індустрія моди сприяла розвитку культури "швидкої моди", яка робить термін служби одягу невиправдано коротким. Короткий термін служби пояснюється тим, що мода розвивається, а вимоги до якості знижуються. 

Elcashmere прагне зробити внесок у більш відповідальний гардероб. Ми вважаємо, що найвідповідальніший одяг, який ви купуєте - це одяг, який ви носите, в якому проживаєте життя. Саме тому якість, довговічні матеріали та позачасовий дизайн є в ДНК нашого бренду. Наші речі, за умови правильного догляду, прослужать вам роками. 

IMG_2260_edited.jpg

ПОСІБНИК З ПРАННЯ

Кашемір і вовна мають властивість самоочищення, а це означає, що речі можна прати рідше – це добре і для одягу, і для навколишнього середовища. Якщо одяг прати занадто часто, ви ризикуєте, що волокна ослабнуть і светр втратить форму.  У цьому посібнику ви знайдете найкращі поради щодо прання кашеміру та вовни від Elcashmere у пральній машині*.

Перш ніж почати, важливо добре знати свою пральну машину. Якщо ви вперше перете кашемір або вовну, ми рекомендуємо вам спочатку спробувати ті речі, які вам не «дуже подобаються». Було б прикро, щоб ваші улюблені речі були зіпсовані пральною машиною, яка надто жорстко поводиться з одягом.

ЯК ПРАТИ:

 • Почніть із очищення ворсинок з одягу

 • Потім відсортуйте кольори

 • Виверніть одяг навиворіт

 • Подбайте про одяг, поклавши його в мішок для прання

 • Використовуйте миючий засіб для кашеміру/вовни

 • Прати речі на програмі вовна/шовк - макс. 30°C і 600 об/хв

 

ПІСЛЯ ПРАННЯ:

 • «Розгладьте» одяг, щоб він отримав початкову форму

 • Залиште висихати на рівній поверхні на рушнику 

 • Перед складанням одяг має бути повністю сухим

 • Зберігати одяг бажано в чохлі або коробці

 • Захистіть свій одяг від молі

 • Старанно доглядайте за одягом на постійній основі

 

* Цей рекомендований посібник з прання/догляду за кашеміром і вовною від Elcashmere. Elcashmere жодним чином не несе відповідальності за будь-які помилки/пошкодження, які можуть виникнути у зв'язку з пранням/доглядом. 

Пам'ятайте - будь яка деформація одягу з вовни чи кашеміру відбувається через недотримання правил прання, сушіння чи зберігання. 

АЛЬТЕРНАТИВА ПРАННЮ

ПРОВІТРЮВАННЯ

Ви можете розвісити в’язані речі на вулиці або скористатися душовою кабіною після прийняття душу. Пара підвищує властивість самоочищення, освіжає одяг і зменшує неприємні запахи. Волога змушує волокна набухати до їх природної структури.

 

ВІДПАРЮВАННЯ

Якщо вам необхідне швидке рішення, ви можете скористатися відпарювачем для одягу. Це має такий же ефект, як і провітрювання одягу. Пара викликає набухання волокон і відновлює їх природну структуру. Пара також зменшить зморшки та бактерії, поверне ваш одяг до ідеального стану.

 

ОСВІЖАЮЧИЙ СПРЕЙ

Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає запаху щойно випраного одягу, ви можете скористатися освіжаючим спреєм. Існують спеціальні спреї, які освіжають одяг і видаляють неприємні запахи, водночас створюючи відчуття та запах свіжовипраного одягу.

 

КОНТРОЛЬ ПОШКОДЖЕНЬ

У вас пляма на одязі? Тоді найкращою порадою буде якомога швидше видалити пляму. Лише обробляючи безпосередньо пошкоджену ділянку, ви позбавляєте одяг від прання. Але будьте обережні з агресивними засобами для виведення плям. Обережно спробуйте зі звичайним господарським милом без барвників і парфумів!

IMG_2307.jpg

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ

bottom of page