297729404691933
top of page

Cardiff – новий проєкт ручної роботи


El.cashmere починає новий напрямок творчої роботи зі створення ексклюзивних моделей ручної в’язки.


Завжди цінно мати в своєму гардеробі ексклюзивні, з особливим змістом та позитивною енергетикою, комфортні та красиві речі, створені руками. Саме вироби ручної в’язки відомих дизайнерів завжди коштують дорожче, ніж масове виробництво. Цей чудовий вид творчості дає гарну можливість для власного самовираження , створення унікального та неповторного, стильного гардеробу.

У своєму новому проєкті ми використовуємо виключно преміальний спушений кардний кашемір для ручного в’язання всесвітньо відомого італійського бренду Cardiff. Це неймовірно ніжна на дотик пряжа в моточках, наче невагома хмарка, в неймовірно красивій та широкій кольоровій гамі. Тримати в руках це чудо – вже неабияке задоволення. А носити на собі та відчувати повітряну ніжність обіймів цього кашеміру – це любов. Так, саме любов до себе, до своїх відчуттів, тіла, душі.


На створення нового проєкту нас надихнуло давнє захоплення в’язанням, прості, але вишукані моделі відомих дизайнерів та брендів, зокрема нашого улюбленого майстра Brunello Cucinelli та неймовірний, один з найкращих кашемір від Cardiff.


Вже розроблена і чекає на першого клієнта проста та вишукана водночас модель за мотивами відомого бренду Massimo Dutti в кольорі Galileo. Це 500 грамів неймовірно ніжного та комфортного преміального кашеміру. Слід зазначити, собівартість такого виробу дуже висока. Адже, вартість преміального кашеміру дуже дорога 100 г близько 1300 гривень. Вірогідність побачити ще на комусь таку ексклюзивну річ, до того ж в однаковому кольорі - дуже мала. Якість та ручна робота не може коштувати дешево. Тому, ця ніша саме для поціновувачів якісних ексклюзивних та стильних кашемірових речей з душею.

Незабаром вийде каталог із запропонованими до замовлення моделями ручної роботи. З характеристиками даної моделі можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «ручна робота».Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page