297729404691933
top of page

Кашемір для дому


Домашній затишок – це чи не найцінніше в нашій сьогоднішній шаленій буденності. Як чудово, коли вдома комфортно, спокійно, надійно та затишно. Ми поспішаємо додому після роботи, тому що тут нас чекає відповідна, особлива атмосфера, це місце сили та душевного спокою, вдома на нас чекає хю́ґе. Скандинавський стиль хю́ґе (hygge) з кожним роком стає все популярнішим. Він має на увазі створення максимального рівня домашнього затишку, комфорту, простоти, теплоти, природності. Рекомендується оточувати себе приємними, простими, лаконічними речами, які допомагають насолоджуватись життям кожну хвилину. Хю́ґе складається з особливих речей, які гріють душу.


Так, нова колекція El.cashmere для дому, а саме: ніжні, м’які та теплі кашемірові пледи, пледи з міксу кашеміру та мериносової вовни, невагомі дитячі пледики для немовлят, кашемірові капці та пов’язки для сну здатні забезпечити відчуття гармонії, комфорту та затишку у вашій оселі та тактильне задоволення для тіла. Пледи з кашеміру надзвичайно м’які та ніжні, внесуть вишуканості у ваші інтер’єрні рішення та подарують бажане тепло у холодну пору року.


Елегантні речі з високоякісного італійського кашеміру з колекції для дому від El – чудова ідея для ексклюзивного подарунку для рідних вам людей, упаковані у брендову коробку зі стрічкою та листівкою. Можливо, придбавши вишуканий плед з кашеміру, вам вдасться здійснити свою мрію, чи мрію близької вам людини, якій ви подаруєте це чудо. А ще, дитячий пледик для немовлят з найніжнішого кашеміру, може стати подарунком-оберегом на все життя дитині на обряд Хрещення. При бажанні, можна замовити вишивку імені дитини на пледі.

Хай на душі буде тепло і затишно від гармонійних стосунків, а тіло зігріває кашемір!


Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
bottom of page