297729404691933
top of page

Made in Italy, що свідчить про беззаперечну якість


Elcashmere

Історично італійці створювали продукцію беззаперечної, високої якості, яка дуже цінувалась колись та цінується в наші дні в міжнародних комерційних відносинах.

Які асоціації викликає фраза “ Made in Italy ”?

Естетично приємний і охайний, міцний, вишуканий, стриманий та гарної якості продукт, з деталями, які запам'ятовуються. І навіть, коли продукцію вироблено індустріально - відчувається пристрасна та віддана робота професіонала. Йдеться не тільки про знання як виконати ручну роботу, але також, як поєднати креативний дух стилістів з можливостями італійських майстрів. Досить згадати про майстерність неаполітанських кравців, про талант сицилійських керамістів та навички тосканських кушнірів.

Маленький штамп на підошві або устілці взуття, на лейблі одягу, невидимий оку, мабуть, створює образ свого власника і його відчуття. Чому протягом століть і навіть у XXI столітті, коли конкуренція нестерпно висока, італійське взуття та одяг займають лідируюче місце на ринку та в гардеробі?

Made in Italy – це більше, ніж перелік гучних брендів. Це частина генофонду цілого народу та держави. Італійське взуття та одяг, які завжди будуть в статусі "здійсненної мрії" у будь-якої статі, об'єднує в один бренд не кілька марок подіуму, а ціла країна.

Якість! Саме якість, запрограмована в італійській ДНК, робить “Made in Italy” еталоном мистецтва.

На шляху до сьогодення

Італія – одна з найкрасивіших з погляду мистецтва світових історій. Живопис, архітектура, література та музика – Італія становила домінуючу частину всесвітньої культури. Що не могло не вплинути на сучасний аспект. Наприклад, мода, зокрема взуття, була потрібна знаті, як мінімум, як привід для світських зустрічей. Музика і мода зливалися воєдино в опері (головний вихід у ті часи). Мода та живопис – у портретах знаті, які увіковічнювали себе у досконально продуманих образах. Архітектура та взуття - одне ціле, тому що у взуття також є своя архітектура.

Кашемір “Made in Italy”

Італійські бренди, що випускають колекції з високоякісного кашеміру для внутрішнього та світового ринку моди - приклад поєднання преміальної якості та розумної ціни, які створюють справжній висококласний кашемір і як на сучасному виробництві вживаються ручна праця та високі технології.

Кашемір, який обирають та купують переважно в Монголії та Китаї, відповідає високим стандартам, визначається довжиною та тонкістю волокон. Це дозволяє отримувати культові трикотажні вироби поза часом. В їх основі - високоякісна сировина, справжня італійська майстерність та інноваційні методи виробництва.

Ці три принципи – найтонші натуральні волокна, ручна праця італійських майстрів з достатнім історичним досвідом та інноваційні виробничі системи – фігурують у всіх якісних показниках італійських фабрик. Ручне оздоблення - саме воно і надає виробам людського тепла та душі, якими славляться речі з етикеткою Made in Italy.

Всі моделі El.cashmere, які розроблені італійськими дизайнерами і створені для нашої компанії італійськими майстрами з честю відповідають якості та стабільності Made in Italy.
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page