297729404691933
top of page

Новий проєкт – шкарпетки в співпраці El.cashmere та Nordic wools


носки из мериносовой шерсти
Nordic wools - Elcashmere

Добігає кінця 2021 рік. El.cashmere продовжує втілювати в життя нові цікаві для нас та наших дорогих клієнтів проєкти. Цього разу, це співпраця El.cashmere та бренду з давньою та глибокою історією Nordic wools, виробництво якого знаходиться в Україні.

Nordic wools. Трішки історії

Спадщина фабрики сягає 1872 року в Чехії, а потім продовжує свою традицію в Україні до наших днів. Сьогодні це сімейна фабрика з майже 800 працівниками у Львівській області, що успішно працює з ринком США та Канади, зокрема, створює свій високоякісний продукт, який відповідає міжнародним стандартам якості для всесвітньо-відомого канадського бренду Roots Canada..


Це творчий проект, який оспівує та втілює у своєму виробництві прекрасні, самобутні, декоративні візерунки в’язання північної та балтійської історії.


Місія

Основна місія Nordic wools — приносити радість сім’ям по всьому світу, поєднуючи їх із давніми традиціями, які вони обожнюють.


«Ми хочемо, щоб наша спільнота відчула відчуття дому, поки вони зі своїми друзями та родиною. Ми хочемо, щоб наші шкарпетки об’єднували людей і створювали атмосферу тепла, такою, якою вона має бути. Ми хочемо заохочувати ділитися подарунками, сміхом, обіймами та посмішками. Ми хочемо створити спогади, які залишаться на все життя», - так вважають засновники цього чудового бренду.


Екостабільність (sustainability)у виробництві Nordic wools

Nordic wools є 100% екологічно чистою фабрикою, без використання води чи хімікатів. Вони завжди обирають найбільш екологічні матеріали, всі з яких мають сертифікат OEKO-TEX 100:

  • фірмову суміш COZY™ з 7% вовни, яка забезпечує шкарпеткам надзвичайну м’якість та довговічність;

  • запатентовану суміш PERFORM™ з 50% мериносової вовни, шкарпетки з її вмістом поглинають вологу, регулюють температуру та мають антимікробний ефект, що робить їх ідеальним вибором для активного відпочинку.

Nordic wools беруть на себе зобов’язання продовжувати пошук кращих і екологічних матеріалів у майбутньому.

Це, безумовно, знаходить позитивний відгук у нашому баченні сучасного екологічного виробництва та мінімізацію впливу на навколишнє середовище.

Вже скоро новинки від El.cashmere та Nordic wools на нашому сайті.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page