297729404691933
top of page

Історія базової футболки та чому Numi must have у гардеробі сучасної жінки


Футболка от пота и запаха

Сучасний жіночий та чоловічий гардероб важко уявити без такого звичного його предмету як футболка.

Перша офіційна згадка про футболки датується 1913 роком. Тоді їх видавали морякам на підводних човнах, щоб одягати під комбінезони замість сорочок. Так їм не заважали рукави. Під час другої світової війни футболками обзавелися морські піхотинці армії США, а потім і звичайні військові. Проста майка стала уніформою різноробів – механіків, будівельників, вантажників та інших трудяг. В інших випадках вона носилася як спідня білизна і для занять спортом.

Дякуючи Голлівуду футболка стала повсякденним одягом мільярдів жителів планети. Першою важливою появою футболки на екранах вважається фільм «Трамвай Бажання» 1951 року з Марлоном Брандо. Так, до 1990-х футболка стає повсякденним одягом, у ньому ходять завжди і скрізь. Футболка досягла статусу модного, стильного, світського елемента.

Дякуючи продуманій концепції високоякісної жіночої футболки, розробленої канадійкою Мішель Шимелт, засновницею канадського бренду Numi, жіноча футболка вийшла на якісно новий рівень.

Так, саме базова футболка, виготовлена з органічної тканини за сучасною технологією Sweat-Secret Technology, яка поглинає і відводить вологу від тіла, запобігаючи її просочування на верхній одяг- це нове відкриття комфортності та зручності, must have у шафі кожної сучасної жінки. Футболка канадського бренду NUMI, з якою кожна жінка почуватиметься комфортно та впевнено, продовжить термін служби вашого улюбленого одягу, довше зберігаючи його чистим і захищаючи від поту та плям від антиперспіранту. Білизна має непромокаючі пахви у вигляді вставок-ластовиць, це дає можливість носити шовк, кашемір та інші натуральні тканини не застосовуючи часте прання. Це

річ, з якою можна вирішити делікатну проблему з потовиділенням у повсякденному житті.

Наші клієнти, які вже познайомились з цим продуктом, однозначно задоволенні його якістю, зручністю та відчуттям комфорту, обирають знову Numi для себе та на подарунки для своїх рідних.

Турбота про власний комфорт – актуальна завжди. Спробуйте Numi!
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page