297729404691933
top of page

Новий проєкт Numi - захист та турбота!


Numi – це канадський бренд (м.Торонто), який розуміє, що означає бути жінкою, мати делікатні природні проблеми з пітливістю та пов’язані з нею стрес та незручності, знайшов шляхи їх вирішення та створює продукти, які значно полегшують життя всім жінкам у повсякденному житті.

Історія створення бренду

Numi народився з особистої необхідності. Його засновниця Мішель деякий час працювала у фінансовій сфері, коли зрозуміла, що майже не носить свій улюблений одяг. Улюблені речі або були схильні до помітних плям поту, або були дорогими для хімчистки.


Вона почала шукати рішення, одяг, який могла б носити зручно й непомітно під одягом, але швидко зрозуміла, що такого немає. І саме тоді вона придумала концепцію першого продукту Numi — високоякісної жіночої майки.


Мішель вирішила піти з фінансів і почала реалізовувати свою ідею в 2013 році. Не маючи реального досвіду в моді чи виробництві, їй нічого не залишалося, окрім як постукати в двері фабрики і почати вчитися з нуля. І звідти вона почала втілювати свою концепцію в реальність.


Після створення першого прототипу оригінальної футболки Numi вона запустила успішну краудфандингову кампанію для фінансування свого проекту. Так народився Numi, головна мета якого – це вирішення делікатної жіночої проблеми з пітливістю, захист вашого одягу від запаху та плям поту, створення комфорту для тіла.Функціональні тканини, розроблені, щоб полегшити ваше життя

Numi використовує сучасну бавовну (Сontemporary Сotton) – це високоякісна тканина, яка відводить вологу від тіла. Вона дає можливість почувати себе сухіше і комфортніше, нейтралізуючи при цьому неприємний запах. Унікальна конструкція Contemporary Cotton поєднує поглинаючу та відштовхуючу бавовняну пряжу. Це дозволяє волозі відводитися з тіла, не даючи їй проникнути на верхній одяг, залишаючись на захисному шарі бавовняної вкладки.


Кожен виріб доповнений вставкою-ластовицею Contemporary Cotton в пахвовій частині. Це забезпечує додатковий захист від поту, залишаючи вас сухими та в комфорті. І довше зберігає ваш одяг чистим.


Споріднена філософія брендів El.cashmere та NUMI

Філософія жіночності, турботи про власне тіло та комфорт – ось споріднена філософія наших брендів.

Наші продукти - це вироби, створені з любов’ю. Ми звертаємо увагу на найдрібніші деталі, від високоякісного кашеміру, з якого ми в’яжемо наші речі, до вибору білизни, яка захистить улюблені светри від плям та неприємного запаху, до матеріалів, які ми обираємо для упаковки наших відправок . Ці, на перший погляд, буденні життєві речі мають значення.


Засновниця El.cashmere Олена Гигиняк про своє знайомство з продуктом NUMI:


«Цього року я мала можливість познайомитись з канадським брендом Numi. Хочу виразити вдячність своїй подрузі-

Julia Viter, близькій, рідній мені людині та неймовірній, молодій, красивій жінці, українці, яка емігрувала до Канади, та за 5 років обійняла високу посаду в одній з найбільших компаній світу у сфері харчової промисловості, завдяки своїм знанням, наполегливості та відданості справі!

Мені приємно брати приклад з таких людей, отримувати від них поради та рекомендації!

Саме від Юлії я отримала в подарунок одну з базових моделей Numi, яка вже майже рік є однією з найважливіших речей в моєму гардеробі.


Отже, моє знайомство з Numi!


Я неодноразово наголошувала, що будь який проєкт, який я втілюю в життя, обов‘язково тестую на собі, своїй родині, ділюсь з близькими і важливими для мене людьми, отримую позитивні відгуки чи критику і лише потім приймаю важливе рішення - пропозиція своїм клієнтам.


Компанія Numi створила та запатентувала Contemporary Cotton - сучасну бавовну, яка відводить вологу від тіла та затримує запах. Завдяки цій бавовні ви будете відчувати себе в повному комфорті. Одяг Numi дозволяє жінці будь-якого віку, а особливо в період менопаузи відчувати себе захищеною!


Ваші речі також будуть захищеними. Кашеміровий чи вовняний светр, ваші ділові жакети, медичні халати лікарів, косметологів, будь-який діловий одяг не потребуватиме постійного прання чи хімчистки.


Головна мета Numi - це захист вашого одягу від запаху та плям поту. І це дійсно працює!»


Фото для статті з офіційного сайту Numi wearnumi.com

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page