297729404691933
top of page

Кашемір - міфи та хибні думкиКашемір - міфи та хибні думки

Кашемір вважається розкішним та найкращим матеріалом з усіх натуральних волокон. Він має безліч переваг, таких як м'якість та тепло, а також легка вага. Однак у деяких любителів кашеміру існує безліч хибних думок про кашемір.


  1. Кашемір родом з Італії.

Італія вважається королевою трикотажного виробництва. Найкращі ткацькі та прядильні фабрики знаходяться в Італії, але кашеміровий пух вичісують з високогірних кіз, які мешкають у горах Монголії та Китаю. Зібрану сировину відбирають та транспортують до Італії, де виготовляють пряжу. Деяким італійським фабрикам з виробництва кашемірової пряжі понад 100 років. Там італійська майстерність та пристрасть поєднуються з інноваціями та тенденціями ринку, яких вимагає світ високої моди та розкоші.

2. Кашемір хорошої якості не кошлатиться


Будь-який кашемір з часом кошлатиться при носінні. Пілінг викликається тертям і часто зустрічається в таких місцях, як пахви або там, де треться ремінь чи сумка. Однак, якщо є надмірний пілінг по всьому виробу - це ознака неякісного кашеміру, де використовувалися короткі волокна. Такі вироби продаються в мас-маркет брендах.


3. Кашемір має бути м'яким та пухнастим


Кашемір згодом стає м'якшим. Якщо при першій покупці він неймовірно м'який, будьте обережні, кашемір, швидше за все, був надмірно випраний або оброблений хімічними речовинами, щоб надати йому такого вигляду. Це може зменшити термін служби одягу. Кашемір найвищої якості виготовляється з довших волокон, які виробляють менше пуху та лише згодом, після кожного прання стають м'якшими.


4. Кашемір можна чистити лише у хімчистці


Непотрібно здавати кашемір у хімчистку, адже будь-яке використання хімічних засобів знищує структуру натурального волокна. Через 3-5 хімчисток ваш улюблений светр може сісти, він почне втрачати пружність, буде більше кошлатитись. Ви можете прати кашемір в машині на делікатному режимі або програмі для вовни. Ручне прання найкраще підходить для підтримання форми кашемірового виробу та забезпечення довговічності.


5. Кашемір можна купити у будь-якого бренду з мас-маркет


Насправді так! Але чи готові ви носити таку річ всього один сезон та розчаруватись у цьому прекрасному матеріалі?

Найкраще купувати кашемір у брендів, які спеціалізуються на ньому, а не у high street виробників. Бренди, які випускають речі лише з кашеміру мають доступ до кращої сировини, в них є технології та досвід роботи з цим матеріалом, вони контролюють весь ланцюг виробництва.


Elcashmere з 2016 року працює з італійською фабрикою, яка спеціалізується лише на кашеміровій пряжі найвищої якості. Досвід наших майстрів неоціненний. Ми отримуємо речі, які ви носите роками.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page