297729404691933
top of page

Streetline - бути вишуканою і "на спортивному". Нова лінійка трикотажного одягу від EL у співпраці зі стилісткою бренду Євгенією Донцовою


Абсолютна новина бренду - це запуск нової лінійки одягу вихідного дня з трикотажу. Якщо ви прагнете комфорту та бути вишуканою одночасно - наші костюми у стилі спортивного шику створені для вас. Якісні матеріали, до вибору яких ми підходимо з особливою вимогливістю та прискіпливістю, деталі крою, якість пошиття та базова палітра кольорів.


Перші моделі Streetline Smoke - це костюми з бавовни на флісі, щоб носити їх напочатку весни, коли вже так набридли об'ємні пуховики та хочеться накинути тонке пальто. Відтінок Smoke нагадує весняне, але все ще прохолодне небо, сіро-блакитного кольору.


Об'ємна худі лаконічного крою з подвійним каптуром, який добре тримає форму та захищає від прохолодного вітру. Ми приховали кишені у бічні шви, щоб лише ви знали про їх наявність. Рукав-реглан робить силует м'яким та не збільшує візуально плечі.


Сірий костюм зі штанами палаццо

Наш костюм Streetline Smoke представлений у двох варіантах - з прямими штанами та штанами джогерами.


Прямі штани палаццо мають високу посадку та повну довжину. Шви штанів зміщені вперед, щоб візуально витягнути силует. Нижня планка штанів додатково укріплена, щоб після прання тканина не витягувалась, а зберігала форму. Джогери також мають високу посадку, широку резинку на талії, а манжети є головним та завершальним штрихом штанів. Завдяки їм штани сидять рівно і не утворюють неестетичні складки.


Однією з фішок лінійки STREETLINE є бавовняний шопер, який ми розробляємо під кожен новий дроп. Оскільки костюм Streetline Smoke досить об'ємний, ми зробили великий шопер, з яким вам буде зручно гуляти містом, або робити покупки, адже він має довгі ручки, щоб носити його на плечі.Наша лінійка трикотажу буде поступово наповнюватись новими, базовими моделями, які ви зможете носити з задоволенням щодня. Як завжди, ми не прагнемо до масового випуску речей - ми створюємо речі в яких ви живете. Кількість виробів буде лімітованою, але ви завжди зможете зробити індивідуальне замовлення на пошиття.


З теплом, Elcashmere

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page