297729404691933
top of page

Поговоримо про делікатну проблемуЧасто ми соромимось піднімати досить делікатну тему потовиділення та супутні проблеми з нею пов’язані. Висока пітливість всього тіла або окремих його ділянок – це може бути абсолютно природна реакція організму на спеку або стрес, прояв гормональних сплесків у період менопаузи. Це один з механізмів терморегуляції. У нормі пітливість з'являється, коли людині жарко, вона фізично працює, перебуває у стресовому стані або про щось переживає. Це, безумовно, позначається на якості життя, призводить до утворення великих вологих плям на одязі. Нас розчаровують плями на улюбленій білій сорочці, висока вартість рахунку за хімчистку чи вимушене часте прання дорогого кашемірового светра. І не важливо, чи ви працюєте в офісі, чи ви в декретній відпустці з дитиною, чи ви дівчинка-старшокласниця, чи вже на заслуженій пенсії, розчарування від плям поту – це проблема, яка створює незручності, позбавляє впевненості, впливає на всіх нас, жінок, по-різному на кожному етапі життя.


Погодьтесь, ця проблема існує.

Сьогодні ми не будемо заглиблюватись у медичний аспект проблеми з пітливістю, а поговоримо як же можна полегшити наше життя та зберегти й захистити свій улюблений одяг від плям поту.

Рішення цієї проблеми є. Це лінія екологічно чистої, дихаючої нижньої білизни для жінок канадського бренду Numi, яка продовжить термін служби одягу, довше зберігаючи його чистим і захищаючи від поту та плям від антиперспіранту.


Ось основні переваги Numi, які доведуть, що цей одяг має бути у вашому гардеробі.  • Одяг NUMI виготовлений з органічної тканини за сучасною технологією Sweat-Secret Technology, яка поглинає і відводить вологу від тіла, запобігаючи її просочування на верхній одяг.

  • Білизна має непромокаючі пахви у вигляді вставок-ластовиць, це дає можливість носити шовк, кашемір та інші натуральні тканини не застосовуючи часте прання.

  • NUMI представлений у чотирьох різних відтінках і стилях, що є варіантом для кожної жінки, поєднується з будь-яким одягом.

  • Поряд з рукавами, вирізаними лазером, є зворотний виріз, який є універсальним для створення різноманітних щоденних та святкових образів, майки можна носити вирізом навпаки.

Це, насправді, дуже зручно. Приємно відчувати себе в комфорті, з турботою про себе та впевненою в собі.


El.cashmere почав співпрацю з канадським брендом Numi, заходьте на наш сайт в розділ Comfort Numi та обирайте зручну та комфортну білизну, яка, безумовно, додасть вам впевненості.


Деякий фото-контент використовується з офіційного сайту https://wearnumi.com/


Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page