297729404691933
top of page

Догляд за кашеміром

догляд за кашеміром

Основними причинами деформації виробів з натуральної пряжі є неправильні прання та сушка.

 

Високоякісний трикотаж з натуральних волокон потребує ретельного догляду, щоб зберегти м’якість і якість кольору протягом багатьох років. 

Далі ми представляємо рекомендовані способи прання та сушіння ваших трикотажних речей.

Перед пранням очистіть одяг від ворсинок, а потім обережно почистіть ділянку від ковтунців, відповідним гребінцем для вовни або кашеміру. Ви також можете використовувати електробритву від ковтунців. 

 

Рекомендується ручне прання, оскільки це подовжує термін служби делікатного одягу. Виверніть в’язаний виріб навиворіт і виперіть його вручну у ванні з холодною водою, використовуючи засіб для прання вовни або кашеміру. Замочіть приблизно на 15 хвилин і злегка перемішайте у воді руками. Ретельно прополощіть у прохолодній воді, видавлюючи надлишки води, не віджимаючи та не викручуючи.

Не сушіть і не розвішуйте мокрий одяг. Покладіть одяг на рівну поверхню на сухий рушник. Коли висохне, складіть одяг, не вішайте його. 

Зберігаючи одяг протягом сезону, зберігайте його в дихаючому мішку із застібкою-блискавкою та натуральним засобом від шкідників (саше лаванди або кедру).

bottom of page