297729404691933
top of page

Технології та принципи екостабільності ( sustainability) у виробничому процесі NumiNumi

Відомий канадський бренд Numi, розвиваючись за прогресивними принципами стійкої моди, ставить перед собою такі першочергові зобов'язання:

Люди. Продукція. Планета.

1. Турбота про людей

Піклування починається з добробуту самої команди і поширюється на улюблених клієнтів та оточуючі спільноти.

2. Функціональна продукція

Numi дуже дбає про розробку значущих у вирішенні проблем жінки продуктів, які змінюють її повсякденне життя на краще, роблять його комфортним як на роботі, так і вдома.

3. Планета

Зведення до мінімуму негативного впливу на навколишнє середовище лежить в основі кожного етапу виробничого процесу та рішення, яке приймається.

Принцип екологічної стійкості (sustainability)

Екостабільність є важливою частиною філософії компанії. Побудувати стійкий і одночасно прибутковий бізнес – це досить важко. Це вимагає часу та наполегливості, тому компанія вважає, що дуже важливо ділитися своїм прогресом на цьому шляху зі спільнотою.

Мета Numi — розробляти красиву, екологічну та практичну продукцію, яка захищає ваш одяг від запаху та плям поту, і в свою чергу, надихає людей робити покупки більш екологічно без шкоди для стилю чи природи. Для реальної позитивної зміни планети знадобиться серйозне зрушення у свідомості корпоративного світу в цілому. Довгострокові амбіції бренду – побудувати успішну бізнес-модель, яка буде одночасно прибутковою та мати позитивний вплив на весь світ. У компанії є намір поділитися своїми знаннями у цьому напрямку і, можливо, це надихне й дасть змогу іншим підприємствам зробити те ж саме.

Ось деякі з них:

В середньому людина в Північній Америці викидає 37 кг текстилю на рік! А 73% одягу потрапляє на звалища!

Колекція білизни Numi призначена для продовження терміну служби одягу та зменшення його відходів.

На одну бавовняну футболку витрачається 2700 літрів води. Або достатньо питної води, щоб прожити одній людині протягом трьох років.

Речі Numi виготовлені з екологічно чистого матеріалу, який обробляється в умовах замкнутого циклу. Цей процес переробляє воду та повторно використовує розчинник із швидкістю відновлення понад 99%.

Індустрія моди відповідає за 10% щорічних глобальних викидів вуглецю, більше, ніж усі міжнародні рейси та морські перевезення разом узяті.

Numi виробляє весь одяг, від в’язання та фарбування пряжі до шиття одягу, локально в Торонто (Канада), щоб мінімізувати вплив на доставку.


Ці фактори мали значний вплив на рішення El.cashmere щодо партнерства з брендом Numi. Адже в основі філософії наших брендів закладено споріднене бачення турботи про власне тіло та комфорт, цінність жіночності та дотримання принципу екостабільності у виробничому процесі.
Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page